ArtPozytywni warsztaty i kursy fotografii nie tylko dla początkujących

ArtPozytywni to warsztaty i kursy fotografii nie tylko dla początkujących – to magia fotografii i cyfrowej obróbki od podstaw w Trójmieście

Katarzyna Maczyszyn ArtPozytywni warsztaty fotograficzne KMBranding podstawy fotografii i cyfrowej obróbki

Marka ArtPozytywni to nie tylko warsztaty fotograficzne

Marka ArtPozytywni została stworzona przez Katarzynę Maczyszyn w 2016 roku z myślą o osobach, które kochają fotografię, szukają ciekawych metod fotograficznych, praktycznej wiedzy o fotografii i cyfrowej obróbce od podstaw  oraz  kontaktu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Katarzyna Maczyszyn ArtPozytywni warsztaty fotograficzne KMBranding podstawy fotografii

ArtPozytywni to wsparcie fotograficzne i graficzne, realizowane poprzez warsztaty fotograficzne od podstaw po specjalistyczne tematy, warsztaty cyfrowej obróbki fotografii, zajęcia indywidualne. Poza nauką podczas warsztatów (kursów) i zajęć indywidualnych zapewniamy wsparcie online dla uczestników poprzez platformę wymiany wiedzy – zamkniętą grupę na Facebooku.

Zapisz się na nasz newsletter wypełniając poniższy formularz:

będziesz otrzymywać od nas informacje o warsztatach spotkaniach, projektach oraz ciekawych artykułach

  Imię i nazwisko (wymagane)


  Adres email (wymagane)  Chcę otrzymywać od ArtPozytywnych artykuły i informacje dotyczące fotografii, organizowanych plenerów, spotkań i warsztatów na podany przeze mnie adres e-mail


   Katarzyna Maczyszyn ArtPozytywni warsztaty fotograficzne podstawy fotografii i cyfrowej obróbki Trójmiasto

  Katarzyna Maczyszyn

  Założycielka ArtPozytywni – Katarzyna Maczyszyn

  Wymyśliłam i wykreowałam ArtPozytywnych pod koniec 2016 roku podczas studiów z Branding Management w Wyższej Szkole Bankowej. Przewlekła, nieuleczalna choroba zdiagnozowana u mnie w 2019 roku, zmusiła mnie do zamknięcia działalności agencji reklamowej, którą prowadziłam przez 9 lat oraz rezygnacji ze zleceń graficznych i fotograficznych. Obecnie skupiam się przede wszystkim na pracy dydaktycznej z zakresu fotografii, ziołolecznictwa, aromaterapii i kosmetyków oraz świec naturalnych. Są to na pozór tak sprzeczne, dalekie tematy, które jednak potrafią dawać ludziom radość i odskocznię od codzienności. Kocham poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, a potem dzielić się nimi z innymi i wzbudzać w ludziach nowe pasje 🙂

  Prowadzę w ramach ArtPozytywnych warsztaty dla osób dorosłych, młodzieży, dzieci. Po godzinach w ramach Zielonej pracowni Kasi tworzę świece naturalne oraz ozdoby mydlane, z żywicy i betonu.

  Ukończyłam Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej w Warszawie – Grafika Komputerowa, Studium Fotografii TSF, Wyższą szkołę Bankową w Gdańsku – kierunek Brand Management, Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii (PG, UG, GUMed) – kierunek Biotechnologia/chemia.

  Dawniej wykonywałam projekty fotograficzne i szkolenia fotograficzne prowadziła m. in. dla Cyfrowe.pl (fotografia wnętrz i nieruchomości), Morizon.pl (fotografia wnętrz i nieruchomości), Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku (fotografia wnętrz), CyfroweAV (fotografia reportażowa, produktowa, fotografia wnętrz, projekty graficzne), Wydawnictwo Helion (iautorskie ilustracje do podręcznika fotografii), hoteli takich jak Sepia Mercure Hotel w Bydgoszczy, Diune Hotel&Resort w Kołobrzegu, Aubrecht Country Spa Resort, Uniwersytetu Gdańskiego (podstawy fotografii – kierunek dziennikarstwo, Festiwalu Filmowego w Gdyni (podstawy fotografii dla gimnazjalistów), firm takich jak: Famos Sp. z o.o. (fotografia produktowa, fotografia wnętrz), Glencore Polska (fotografia reklamowa), Glenport Sp. z o.o, Dermscan Polska (szkolenia specjalistyczne), Visit Gdańsk (fotografia produktowa), spółki z Remontowa Holding (fotografia reklamowa, reportażowa), dla biur nieruchomości, Stowarzyszenia Przyjaciół Kanału Elbląskiego (warsztaty fotograficzne) i innych.

  Przez 4 lata prowadziłam autorskie zajęcia z cyfrowej obróbki fotografii, fotografii wnętrz i fotografii makro w jednej z trójmiejskich szkół fotografii.

  Portfolio fotograficzne

  Zapisz