Zajęcia indywidualne fotografia i grafika

Zajęcia indywidualne – fotografia, grafika,warsztaty ekologiczne

Zapraszamy na zajęcia indywidualne z fotografii (różne tematy), cyfrowej obróbki fotografii, grafiki komputerowej – stacjonarne i online do wyboru (również w języku angielskim), na zajęcia ekologiczne (kosmetyki naturalne, mydła, świece)

 • Zajęcia stacjonarne – Dom Technika w Gdańsku ul. Rajska 6, 80-850 Gdańsk, III piętro, pokój 310 (korytarz przy windzie z tyłu holu)

ArtPozytywni kurs fotografii i grafiki zajęcia indywidualne

 • Zajęcia zdalne – przez komunikator online

Program i termin zajęć indywidualnych ustalamy wg potrzeb i zainteresowań uczestnika (już od 2h). W przypadku zajęć online – przez komunikator online już od 1h

Jak to działa
 1. kontaktujesz się z nami mailowo katarzyna.maczyszyn@artpozytywni.pl lub telefonicznie (prosimy o smsa, oddzwaniamy)
 2. wybierasz ilość godzin i formę zajęć (stacjonarnie – Gdańsk ul. Rajska 6, budynek NOT oraz w plenerze lub zdalnie online*)
 3. wybierasz tematykę zajęć (również po ewentualnej konsultacji)
 4. ustalamy dogodny dla Ciebie termin – zajęcia stacjonarne od pon-pt w godzinach 9.00-19.00; zajęcia przez komunikator online – od pon – pt od 8.00 – 19.00
 5. rezerwujesz termin poprzez wykonanie przelewu w wysokości odpowiadającej ilości zarezerwowanych godzin na podany w zakładce Kontakt numer konta bankowego. UWAGA: proszę o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem.
 6. spotykamy się/kontaktujemy w wybranym terminie
 7. jeśli jesteś zainteresowany dłuższą formą nauki, otrzymujesz do samodzielnego wykonania zadania pomiędzy kolejnymi spotkaniami/konsultacjami.

*W przypadku zajęć online, istotna jest szybkość Twojego internetu, posiadanie kamerki oraz mikrofonu. Sprawdź to przed rezerwacja terminu. W trakcie zajęć będziesz mogła/mógł widzieć nasz pulpit komputera, a my Twój (przy zajęciach z Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, omawianie fotografii). Materiały do ćwiczeń otrzymasz drogą mailową przed zajęciami – WeTransfer, a po zajęciach otrzymasz konspekt lub materiał filmowy (w zależności od omawianej tematyki).

Tematyka zajęć:

 • Indywidualne konsultacje fotograficzne (dowolny poziom)
 • Indywidualne warsztaty z fotografii od podstaw
 • Indywidualne warsztaty fotografii studyjnej (portret, produkt)
 • Indywidualne warsztaty fotografii portretowej (plener)
 • Indywidualne warsztaty fotografii makro (studio, plener)
 • Indywidualne warsztaty fotografii wnętrz i nieruchomości
 • Indywidualne warsztaty cyfrowej obróbki fotografii (Adobe Lightroom, Adobe Photoshop)
 • Indywidualne warsztaty fotografii kulinarnej (światło zastane i studio)
 • Indywidualne warsztaty fotografii produktowej w aranżacji w świetle dziennym
 • Indywidualne warsztaty tworzenia fotoobrazów (fotomontaży) w Adobe Photoshop
 • Indywidualne warsztaty grafiki użytkowej – projektowania graficznego (Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop)
 • Indywidualne zajęcia z kosmetyków naturalnych, mydeł naturalnych, świec

Więcej informacji:

katarzyna.maczyszyn@artpozytywni.pl lub tel. 696-640-641 (telefon czynny od pon-pt w godzinach 9.00-18.00 – prosimy o wiadomość tekstową – oddzwonimy)

Opinie o zajęciach znajdziesz tutaj

i tutaj

Koszt zajęć indywidualnych stacjonarnych (biuro Gdańsk): od pon-pt 9.00 – 19.00 – 250zł/2h* oraz w wybrane weekendy – 320 zł/2h* (zajęcia od 2 godzin jednorazowo)

Koszt zajęć indywidualnych online: od pon-pt 9.00 – 19.00 – 100 zł/h* (zajęcia od 1 godziny jednorazowo)

*W przypadku fotografii kulinarnej koszt zajęć nie obejmuje kosztu produktów żywnościowych do fotografowania. Można pracować na swoich produktach. W przypadku zajęć z fotografii portretowej cena nie obejmuje udziału w zajęciach modelki.

Zajęcia odbywają się: Dom Technika w Gdańsku ul. Rajska 6, 80-850 Gdańsk, III piętro, pokój 310 (korytarz przy windzie z tyłu holu) lub w plenerze (Gdańsk) – zależnie od tematu oraz zdalnie przez wybrany przez nas komunikator (wybrane tematy i konsultacje). Zajęcia min 2h jednorazowo od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00 (zajęcia zdalne przez wybrany komunikator online od 1h).

Na życzenie wystawiamy rachunki

Prowadzący (zależnie od tematu):