Podaruj voucher prezentowy

Podaruj bliskim radość wiedzy – voucher prezentowy

UWAGA: Jeśli szukasz voucheru prezentowego na Święta 2023, zaplanuj zakup do 21 grudnia 2023. Od 22 grudnia 2023 do końca stycznia 2024 w ArtPozytywnych planowana jest PRZERWA. Realizacja voucherów od 1 lutego 2024.

Zapraszamy do zakupu voucherów prezentowych na warsztaty fotografii, cyfrowej obróbki fotografii dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Informacja dla osób, które otrzymały/zakupiły vouchery prezentowe w ArtPozytywnych:

  • Vouchery ważne są 3 miesięcy. Po tym czasie nie będą realizowane. Jeśli z powodu jakiejś wyjątkowej sytuacji nie możesz wykorzystać vouchera w ciągu 3 miesięcy, skontaktuj się proszę z nami przed upływem terminu, ustalimy razem dobre rozwiazanie. Nie czekaj, aż voucher straci ważność!

Prosimy o kontakt mailowy/smsowy w kwestii realizacji voucherów. Telefon czynny od pon-pt w godzinach 9.00-18.00 – prosimy o wysłanie smsa – oddzwonimy.

voucher podaruj warsztaty fotografii ArtPozytywni
voucher podaruj warsztaty fotografii ArtPozytywni
  1. Zgłoś zainteresowanie voucherem mailowo lub telefonicznie
  2. Wykonaj przelew na podane konto bankowe
  3. Po dotarciu przelewu na nasze konto (lub dostarczeniu nam potwierdzenia nadania przelewu) otrzymasz elegancki karnet prezentowy (odbiór osobisty w Gdańsku w ustalonej godzinie) lub wygodni voucher elektroniczny.
  4. Voucher może być zakupiony na wybrane warsztaty lub do dowolnego wykorzystania (kwota). Ważny jest przez 3 miesiące od ustalonej daty lub w terminie wybranych warsztatów.

voucher podaruj warsztaty fotografii ArtPozytywni

W każdym wieku warto się uczyć. Podaruj bliskim coś wartościowego

Więcej informacji:

katarzyna.maczyszyn@artpozytywni.pl lub tel. 696-640-641 (telefon czynny od pon-pt w godzinach 9.00-18.00 – prosimy o wiadomość tekstową – oddzwonimy)

Opinie o zajęciach znajdziesz tutaj

i tutaj