Cegiełka na warsztatownię ArtPozytywnych

Kochani, w związku z zaistniałą u nas w Polsce i na świecie sytuacją, w ArtPozytywnych nie odbywają się od początku marca warsztaty stacjonarne i zajęcia indywidualne. Nie wiadomo jak długo jeszcze to potrwa. Każdy się boi o zdrowie swoje i bliskich. Dodatkowo od roku jestem na leczeniu immunosupresyjnym i to sprawia, że obecnie obawiając się o moje zdrowie i życie, takich zajęć prowadzić nie mogę.

Koszty stałe, takie jak wynajem naszej ArtPozytywnej warsztatowni, niestety pozostały i nie można ich zawiesić. Każdego miesiąca dochód z jednych 6-8 osobowych warsztatów przeznaczam w całości na ten cel. Są też inne stałe koszty firmowe, równie spore. W marcu takiego dochodu NIE MA. Nie ma zajęć i nie ma klientów. Nie wiadomo, czy będą w kwietniu, ani co dalej. Dotyczy to dużej części branży kreatywnej i szkoleniowej.

W związku z tym przygotowaliśmy CEGIEŁKI NA WARSZTATOWNIĘ ARTPOZYTYWNYCH. Koszt takiej cegiełki jest DOWOLNY. Przelewając tę kwotę na konto ArtPozytywnych otrzymacie na przesłanego do mnie maila cegiełkę z wpłaconą kwotą do samodzielnego wydrukowania. Tę kwotę będziecie mogli do końca roku wykorzystać w ramach dowolnych naszych stacjonarnych, plenerowych i onlinowych (Skype) warsztatów (fotografia, grafika), zajęć indywidualnych oraz podczas fotografowania w naszym studio fotograficznym pod moją opieką.

Dane do przelewu znajdują się na stronie https://www.artpozytywni.pl/artpozytywni-kontakt/

Tak wygląda cegiełka

Dodatkowo, jeśli jeszcze ich nie macie, możecie otrzymać od nas film instruktażowy pokazujący jak można w Adobe Photoshop wykonać podstawowy fotomontaż fotografii z księżycem, zaawansowany fotomontaż z tancerką, jak korzystać z narzędzi zaznaczania, 3 przykłady ćwiczeń fotograficznych do wykonania w domu (wersje pdf ze schematami) oraz przesłać na mojego maila po 3 własne zdjęcia (do każdej zakupionej cegiełki powyżej 20 zł, do konsultacji). Odpiszę, co jest dobrze wykonane, co warto poprawić, skąd wynikły zaistniałe błędy itd. Poradzę w kwestii sprzętu. Wszyscy jesteście również mile widziani na naszych comiesięcznych plenerach fotograficznych. Jak już sytuacja się uspokoi, wrócimy do nich ?

Cały czas zapraszam Was również na zajęcia zdalne poprzez Skype ? Najlepiej sprawdzają się zajęcia z cyfrowej obróbki fotografii, z grafii oraz konsultacje fotograficzne poprzedzone zadaniami do samodzielnego wykonania na podstawie dostarczonych wskazówek i materiałów. Nie ma znaczenia, czy jesteście obecnie w Polsce, czy za granicą.

Pomóżcie ArtPozytywnym przetrwać najbliższe miesiące, żebyśmy nadal mogli wspólnie cieszyć się miłością do fotografii ❤️

Pozdrawiam Was
Katarzyna Maczyszyn