ArtPozytywni warsztaty i kursy fotografii nie tylko dla początkujących

ArtPozytywni to warsztaty i kursy fotografii nie tylko dla początkujących, plenery i spotkania – to magia fotografii i cyfrowej obróbki od podstaw w Trójmieście

Katarzyna Maczyszyn ArtPozytywni warsztaty fotograficzne KMBranding podstawy fotografii i cyfrowej obróbki

Marka ArtPozytywni to nie tylko warsztaty fotograficzne

Marka ArtPozytywni została stworzona przez Katarzynę Maczyszyn w 2016 roku z myślą o osobach, które kochają fotografię, szukają ciekawych metod fotograficznych, praktycznej wiedzy o fotografii i cyfrowej obróbce od podstaw  oraz  kontaktu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Katarzyna Maczyszyn ArtPozytywni warsztaty fotograficzne KMBranding podstawy fotografii

ArtPozytywni to wsparcie fotograficzne i graficzne, realizowane poprzez warsztaty fotograficzne od podstaw po specjalistyczne tematy, warsztaty cyfrowej obróbki fotografii, warsztaty marketingowe dla fotografów i grafików, zajęcia indywidualne. Poza nauką organizujemy również wspólne plenery (wspólne fotospacery) i spotkania fotograficzne (rozmowy o fotografii, fotografowaniu w podróży itd.), oraz wsparcie online dla uczestników warsztatów i zajęć indywidualnych poprzez platformę wymiany wiedzy – zamkniętą grupę na Facebooku.

Zapisz się na nasz newsletter wypełniając poniższy formularz:

będziesz max. raz w miesiącu otrzymywać od nas informacje o warsztatach spotkaniach, projektach, plenerach oraz ciekawych artykułach

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Chcę otrzymywać od ArtPozytywnych artykuły i informacje dotyczące fotografii, organizowanych plenerów, spotkań i warsztatów na podany przeze mnie adres e-mail

   Katarzyna Maczyszyn ArtPozytywni warsztaty fotograficzne podstawy fotografii i cyfrowej obróbki Trójmiasto

  Katarzyna Maczyszyn

  Założycielka grypy ArtPozytywni – Katarzyna Maczyszyn

  Wymyśliła i wykreowała ArtPozytywnych pod koniec 2016 roku. Projektant graficzny, fotograf, brand manager i szkoleniowiec.

  Ukończona Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej w Warszawie – Grafika Komputerowa, Studium Fotografii TSF, Wyższa szkoła Bankowa – Brand Management, Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii (PG, UG, GUMed).

  Projekty fotograficzne i szkolenia fotograficzne prowadziła m. in. dla Cyfrowe.pl (fotografia wnętrz i nieruchomości), Morizon.pl (fotografia wnętrz i nieruchomości), Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku (fotografia wnętrz), CyfroweAV (fotografia reportażowa, produktowa, fotografia wnętrz, projekty graficzne), Wydawnictwo Helion (iautorskie ilustracje do podręcznika fotografii), hoteli takich jak Sepia Mercure Hotel w Bydgoszczy, Diune Hotel&Resort w Kołobrzegu, Aubrecht Country Spa Resort, Uniwersytetu Gdańskiego (podstawy fotografii – kierunek dziennikarstwo, Festiwalu Filmowego w Gdyni (podstawy fotografii dla gimnazjalistów), firm takich jak: Famos Sp. z o.o. (fotografia produktowa, fotografia wnętrz), Glencore Polska (fotografia reklamowa), Glenport Sp. z o.o, Dermscan Polska (szkolenia specjalistyczne), Visit Gdańsk (fotografia produktowa), spółki z Remontowa Holding (fotografia reklamowa, reportażowa), dla biur nieruchomości, Stowarzyszenia Przyjaciół Kanału Elbląskiego (warsztaty fotograficzne) i innych.

  Przez 4 lata prowadziła autorskie zajęcia z cyfrowej obróbki fotografii, fotografii wnętrz i fotografii makro w jednej z trójmiejskich szkół fotografii.

  Od 8 lat prowadzi agencję firmę KMBranding. Poza działaniami brandingowymi, projektami graficznymi i fotograficznymi, prowadzi szkolenia specjalistyczne oraz biznesowe dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

  Portfolio fotograficzne

  Zapisz